מופעים

פתיחת תערוכות חדשות בהיכל התרבות פתח תקוה

מאת: רונית גולדפרב

תערוכת ציור חדשה "לחפש את האור" של האמן אבי וורצל, נפתחה לאחרונה בהיכל התרבות פתח תקוה. התערוכה מוקדשת לזכרו של אחיו שלומי וורצל, שהלך לעולמו בטרם עת לפני כשלוש שנים וכל ההכנסות ממנה ייתרמו ע"י האמן-קודש לפעילות עמותת "החוג הכחול" אותה ייסד שלומי והיא נקראת עתה על שמו.

אבי וורצל הינו אמן ותפאורן המתגורר ויוצר בפ"ת. בסדרת ציורי האינטריום-מוצגים ציורים המתארים את בית ילדותו ונעוריו במצבים שונים של אור ושמש.
ד"ר מרים אור ציינה כי "וורצל הצליח להגיע לידי ביטוי משמעותי של הכנסת האור בסילונים המבליחים מבעד לתריסים הסוגרים ונפתחים לסירוגין, כמו עפעפי עיניים"…
לצד הציור, עוסק אבי בעיצוב תפאורות לתיאטרון ולאירועים ציבוריים גדולי מימד. בהיכל התרבות מוצגת תערוכה קבועה של דגמי התפאורה אותם יצר אבי וורצל.

בפתיחת התערוכה, נשאו דברי ברכה ראש העיר איציק ברוורמן, סגנו וראש מינהל התרבות-איתי שונשיין, אבי בלושטיין-יו"ר הנהלת ההיכל, דורון פולק-אוצר התערוכות בהיכל וכן צורי לוין-נציג "החוג הכחול".
אריה ימיני-מנכ"ל היכל התרבות, מנהל אגף התרבות ומנחה טקס פתיחת התערוכות, הודה לכל העושים במלאכת האמנות בעיר וכן לקהל שהגיע לכבד את האמנים.
במעמד זה נפתחו עוד שתי תערוכות : "לצלם את הנפש"-צילום\ישראל אריה פוני ו"נופים פואטיים"-ציור\יואב פוסמן.
נעילת התערוכות – 11.2.17.
מומלץ לבקר ולהתרשם.