מופעים

מדגסקר LIVE – מחזמר הרפתקאות לכל המשפחה

שם המופע
קטגוריה
סידרה
תאריך
יום
שעה
אולם
הערה
הזמנה
שם המופע
מדגסקר LIVE – מחזמר הרפתקאות לכל המשפחה - 24.12.2017
קטגוריה
סידרה
תאריך
יום
שעה
אולם
הערה
הזמנה
-
שם המופע
מדגסקר LIVE – מחזמר הרפתקאות לכל המשפחה - 24.12.2017
קטגוריה
סידרה
תאריך
יום
שעה
אולם
הערה
הזמנה
-

מבוסס על סרט הקולנוע "MADAGASCAR" של אולפני DREAMWORKS זוכה פרס הסרט האהוב ביותר של כל הזמנים "פרס בחירת הילדים ניקולודיאון".

הצטרפו אל אלכס האריה, מרטי הזברה, מלמן הג'ירף, גלוריה ההיפופוטם, וכמובן אל הפינגווינים להרפתקה מוסיקלית עוצרת נשימה של פעם בחיים. היישר מהקולנוע אל הבמה "מדגסקר LIVE"!

אלכס האריה הוא מלך הג'ונגל העירוני, הוא האטרקציה העיקרית בגן החיות בסנטר פארק בניו יורק. הוא וחבריו הטובים, מרטי הזברה, מלמן הג'ירף וגלוריה ההיפופוטמית, משקיעים את כל חייהם בשבי ובהופעות מול קהל מעריצים שמגיע במיוחד לראות אותם. מרטי הזברה חולם על החופש, ומתכנן את בריחתו מגן החיות יחד עם חבריו. מגן החיות אל רחובות העיר ניו יורק, ומניו יורק אל ספינת מסע אליה החיות מסתננות בחשאי, הפינגווינים משתלטים על הספינה, ומעבירים אותה טלטלה, כל החיות נשטפות אל חוף משונה, מוזר ומסתורי… החופש כאן! ברוכים הבאים ל… מדגסקר!

בימוי וכויאוגרפיה: עוז מורג
מאת קווין דל אגוילה, פזמונים ולחנים ג'ורג' נוריאגה וג'ואל סומיין
בהשתתפות: תובל שפיר, עודד פז, נדב אבוקסיס, שני קליין, גיל ווסרמן ועוד שחקנים, זמרים ורקדנים על במה אחת.

נוסח עברי: מיכל קלייון ניהול מוסיקלי: חזי שקד תפאורה: במבי פרידמן תלבושות: אלה קולסניק תאורה: רועי מילוא אביזרים: נרקיס מגנזי אלבה וידיאו ארט: סטודיו BY יחסי ציבור: רון גרנות תקשורת מפיקה ראשית וניהול מסחרי: מירי לוי

המחזמר מיועד לכל המשפחה – משך ההצגה כ- 85 דקות כולל הפסקה.