מופעים

עברי לידר – 20 שנה למלטף ומשקר

שם המופע
קטגוריה
סידרה
תאריך
יום
שעה
אולם
הערה
הזמנה
שם המופע
עברי לידר – 20 שנה למלטף ומשקר - 16.12.2017
קטגוריה
סידרה
תאריך
יום
שעה
אולם
הערה
הזמנה
-

מבצע למחזיקי כרטיס תושב: יציע 109 ש"ח

אוגוסט 1997 . חברת הליקון שולחת לתחנות הרדיו תקליט שדרים הנושא א, השם "לאונרדו" – סינגל הבכורה של יוצר חדש ולא מוכר עברי לידר. תחנות הרדיו שמזהות את הצליל החדשני והייחודי מחבקות את השיר והוא הופך תוך יום ללהיט ענק . בעקבותיו באים תקליטי השדרים "תמיד אהבה" , "אף אחד משנינו", "מרי לנצח" ו-"כמה כוכב" וכובשים בזה אחר זה את תחנות הרדיו תוך שהם יוצרים ציפייה ענקית לאלבום הבכורה של התגלית החדשה.

דצמבר 1997 – האלבום מלטף ומשקר יוצא לחנויות המוזיקה , תוך חודשים הוא מוכר למעלה מ-40,000 אלבומים וזוכה למעמד אלבום פלטינה . התקשורת מגדירה אותו כאחד האלבומים החשובים שנעשו בארץ ברמת ההפקה המוזיקלית ובהתייחס לטקסטים הייחודיים, עתירי המטפורות המעוררות עניין וסקרנות רבה משום העובדה שבכמה משירי האלבום הוא שר בגוף ראשון נשי.

לידר שכתב והלחין בעצמו את כל שירי האלבום ועבד על האלבום עם המפיקים המוזיקליים יועד נבו ויהודה עדר זוכה לחיבוק גדול מהקהל שעוטף אותו באהבה מאז ועד היום . אף אחד משנינו , תמיד אהבה, מרי לנצח כמה כוכב ושירים נוספים מהאלבום הפכו ללהיטי ענק ולפס הקול של דור שלם. לידר יוצא לסיבוב הופעות . במופע הבכורה הוא חושף אישיות בימתית יצרית ואנרגטית . הקהל נכבש בקסמיו.

20 שנה חלפו מאז, לידר הוציא 7 אלבומי אולפן ו-3 אלבומי מופע והתברג בצמרת האמנים בישראל. הוא מוביל את פאנל השיפוט של אקס פקטור, שיתף פעולה על הבמה ומחוצה לה עם רבים מאמני ישראל, הקים את ההרכב הבינלאומי TYP , יצא לסיבובי הופעות בכל רחבי הארץ תוך שהוא ממלא את האולמות עד אפס מקום , הוציא ספר תווים משיריו, כתב מוזיקה לסרטים, לתיאטרון , למופעי מחול ועוד .  ב-4 בנובמבר, יצא לידר לסיבוב ההופעות לציון 20 שנה ל-מלטף ומשקר.

לידר: "זהו סיבוב ממוקד, ההופעה תהיה שונה מההופעה הרגילה. חלקה הראשון יורכב מביצוע מלא של האלבום על פי סדר הופעת השירים בו והחלק השני ממיטב הלהיטים . עיצוב התאורה והבמה ישתנו בין שני החלקים כאשר החלק הראשון יהיה מסע בזמן ובמסגרתו יעשה שימוש בתאורה זהה לסיבוב ההופעות הראשון ובחלק השני היא תתרחב לתאורה המלווה את סיבוב ההופעות הנוכחי. "